Green Ways registrácia

Teší ma, že aj vy ste priaznivcami zeleného Jačmeňa a Chlorelly od firmy GREEN WAYS a že vám môžem okrem iných ponúkať aj tieto zelené potraviny. Naďalej sa produkty ponúkajú výlučne osobným kontaktom, poprosím svojich "stálych" zákazníkov, aby ma kontaktovali tak ako doteraz.

Z vyššie uvedených dôvodov už nájdete na týchto stránkach produkty jačmeň GW a chlorella GW s cenami. Samozrejme informácie o nich vám kedykoľvek poskytnem.

Chcem ubezpečiť svojich súčasných zákazníkov, že budú aj naďalej mať možnosť odo mňa odoberať  Zelené potraviny Green Ways. Pre všetkých záujemcov, ktorý majú otázky ohľadne užívania produktov som samozrejme k dispozícii. 

Užívate zelené potraviny od firmy Green Ways pravidelne? Chcete ich mať za členské, výhodnejšie ceny?

Tak práve pre vás je určená informácia. Do platnosti vstúpili nové podmienky pre registráciu - členstvo do spomínanej firmy.
Výhodná je najmä pre pravidelných užívateľov jačmeňa GW aj chlorelly GW 

Ak máte záujem a chcete sa dozvedieť podrobnejšie informácie a podmienky, za akých je možné zaregistrovať sa do firmy Green Ways a následne využívať výhody, ktoré z toho vyplývajú neváhajte a kontaktujte ma prosím telefonicky alebo emailom.
Všetky potrebné veci vám vysvetlím a zodpoviem na vaše otázky.

Kontakt: 0907 025 707 (do 19 hod.)