Tu sa dočítate o priaznivom o kozom mlieku a jeho priaznivých účinkoch na ľudský organizmus.


Liečivé kozy

Koza sa odjakživa spájala s chudobou. Kto bol bohatší, choval kravu. Na farme na Kysuciach však veľmi dobre vedia, že kozie mlieko pomáha pri mnohých ochoreniach.
Niektorým ľuďom kozie mlieko smrdí, ale ide o zvyk. Určite si však mnohí spomenú na príbeh herca Jozefa Adamoviča, ktorému vraj práve toto mlieko vyhnalo z tela rakovinu. Okrem iného sa zistilo, že kozie mlieko ako jediné živočíšneho pôvodu neobsahuje nijaký alergén. A v našej populácii je až 18 percent alergikov. Výhodou je, že látky v ňom obsiahnuté nie sú ničím zaťažené a ľudský organizmus ich dokáže bez zvyšku spracovať. V susednom Maďarsku napríklad kozie mlieko patrí medzi doplnky, ktoré pacientom hradí zdravotná poisťovňa.

Ďalšie informácie...
 
O kozom mlieku

Hovorí sa, že v minulosti nebolo v dedine rodiny, ktorá by nechovala kozu. Hovorili im tiež "kravami chudoby". Sú prípady keď kozie mlieko zachránilo celú rodinu od hladu a vďaka koziemu mlieku koza prinavrátila zdravie chorému človeku. V poslednom čase sa znova začína stále viac hovoriť o kozom mlieku a prisudzujú sa mu takmer zázračné účinky. Čím to je? Práve svojím jedinečným zložením. Zo svetových výskumov vyplýva, že kozie mlieko pozitívne pôsobí na ľudský organizmus a pomáha liečiť mnohé civilizačné choroby dnešnej doby.

Ďalšie informácie...
 
TABLETY Z KOZIEHO MLIEKA CAPRAMILK

100% kozie mlieko s vitamínmi a probiotickými kultúrami

CAPRAMILK  obsahuje 100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry. CAPRAMILK  je jedinečný svojím zložením – má v sebe výnimočné schopnosti, ktoré kozie mlieko obsahuje. Na základe dlhodobého výskumu a vývoji produktov rady Capramilk, bolo navrhnuté zloženie, ktoré plní najnáročnejšie kritéria kladené na moderné výživové doplnky, s ohľadom na zaťaženie človeka a dnešného spôsobu života.

Ďalšie informácie...
 
Kozičkine tabletky - Dokážu vraj pomôcť pri liečbe rakoviny a zatočia aj s atopickým ekzémom

Kozie mlieko. Pre niekoho smradľavá tekutina, pre iného liečivý zázrak. Práve jeho blahodarný vplyv na ľudský organizmus sa v posledných rokoch vyzdvihuje čoraz viac, najviac pozornosti pritom pútajú informácie o jeho možných protirakovinových účinkoch. Aj tieto informácie motivovali majiteľov kysuckej kozej farmy k tomu, aby túto vzácnu tekutú potravinu pretavili do tabletiek a doplnili najdôležitejšími vitamínmi a minerálmi, ktoré by jeho účinok ešte znásobili. Tí, čo tieto prírodné prípravky vyskúšali na vlastnej koži, tvrdia, že ide o hotový zázrak.

Ďalšie informácie...