V tejto časti by ste mali nájsť najčastejšie kladené otázky týkajúce sa užívania zeleného jačmeňa a cholerelly. Pokiaľ tu nenájdete odpoveď práve na ten váš dotaz, využite prosím kontaktného formulára v časti kontakt, rada vám odpoviem na vašu otázku.


Odpovede na najčastejšie otázky o chlorelle:

Aké prvé pozitívne výsledky sa dajú očakávať pri užívaní Chlorelly?

Zlepší sa zažívanie, obzvlášť pokiaľ trpíte zápchou, hnačkou a podobne. Citlivejší ľudia rýchlo pocítia vyššiu hladinu energie a skvalitnenie spánku. Veľa prospešných účinkov je ale nenápadných a nedajú sa určiť len zo subjektívnych pocitov. Napr. očisťovanie od ťažkých kovov sa nedá subjektívne rozpoznať.

Ďalšie informácie...
 
Odpovede na najčastejšie otázky zelený jačmeň:

Prečo užívať Mladý jačmeň /zelený jačmeň/ ako nápoj a nie vo forme tabletiek?

Forma nápoja je vstrebateľnejšia než tablety, pretože proces vstrebávania začína už v ústach a v priebehu 20 minút je nápoj 100% vstrebaný. Nástup energie je veľmi rýchly a stráviteľnosť nutričných látok je maximálna. Navyše sa takto nemožno vyhnúť ďalšej kľúčovej zložke zdravého životného štýlu, ktorou je pitný režim!

Ďalšie informácie...
 
Časté otázky o užívaní zelených potravín - MUDr. Lacina

Prečo a ako často sa objavuje pri užívaní zelených potravín očistná reakcia?

Očistná reakcia sa objavuje približne u 40% užívajúcich. Spočíva v prechodnom zhoršení stavu, laboratórnych hodnôt, či príznakov choroby, ktorej je užívajúci nositeľom. Dôvodom je predovšetkým uvoľnenie škodlivín usadených v tkanive, systémoch i orgánoch a ich vylučovanie z organizmu. To sa robí predovšetkým detoxikáciou v črevách a ich následným vylučovaním ľadvinami. Pokiaľ tieto cesty nestačia, telo sa začne zbavovať škodlivín pokožkou.

Ďalšie informácie...