Schindeleho minerály
Naše tipy
 • Veľa pite! Telo sa čistí, je posilnená činnosť obličiek a pečene, normálna je i čierna stolica.
 • U niekoho môže po prvých dávkach minerálov nastať prechodné zhoršenie stavu. Je možné tiež začať s menším množstvom, ako doporučeným a postupne si pridávať.
 • Pre lepšie vyhodnotenie účinkov je veľmi preukazné nechať si urobiť krvný obraz pred a 1-2 mesiace po užívaní minerálov. Prípadne aj pečeňové testy (odstup aspoň 3 mesiace).
 • Máte pred sebou plánovanú oslavu? Skúste si vziať dávku minerálov. Lepšie prežijete nasledujúci deň. Pečeň lepšie a skôr odbúrajú alkohol.
 
Získane ocenenia
V septembri 1986 boli "Schindeleho minerály" jedným z vystavovaných exponátov na veľtrhu vo Viedni - "Wiener Messe". Pri príležitosti slávnostného zakončenia tohto veľtrhu, ktoré sa konalo vo veľkej sále areáli výstaviska, boli udeľované ceny najlepším exponátom.
Za Zväz rakúskeho spolku vynálezcov sa ujal tohto vyhodnotenia sám prezident a pri tejto príležitosti vyhlásil: "Najvyšším ocenením je odmenený" SUPERBIOMIN "- Schindeleho minerály, ktoré získavajú veľkú zlatú medailu".

Ďalej dodal: "Doteraz sa v tak krátkej dobe žiadnemu vynálezcovia nepodarilo dosiahnuť to, aby jeho produkt poznali a kupovali ľudia po celom svete".
Toho istého roku nasledovali aj ďalšie ocenenie ... na výstave IENA 86, konanej v Norimbergu, dostal pán Robert Schindele za svoj produkt "minerálne horninová múka" striebornú medailu a na výstave FUTURA 86, ktorá sa konala v Štrasburgu bol pán Robert Schindele odmenený za svoj produkt "prahorninová múka "ďalšiou zlatou medailou. Sme radi, že takmer po dvadsiatich veľmi úspešných rokoch tohto produktu na celom svete, Vám ho môžeme ponúknuť aj u nás.

medaile1 medaile2 medaile3
Strieborná medaila iena'86
Internartionale Ausstellung "Ideen-Erfindungen-Neuheiten" v Norimbergu
Zlatá medails Futura ´86 v Štrasburku Zlatá medaila Spolku rakúskych vlastníkov patentov a vynálezcov vo Viedni v roku 1986
 
Užívanie Schindeleho minerálov
Užívanie minerálneho nápoja a kapsúl
 • Minerální nápoj pripravíme rozmiešaním minerálov vo vode.
 • Doporučená denná dávka je jedna odmerka (čo je asi jedna čajová lyžička, približne 6 g).
 • Pijeme ihneď, najlepšie nalačno, desať minút pred jedlom.
 • Kapsule sa užívajú v maximálnej dennej dávke 8 - 9 kapsúl.
 • U detí od 3 rokov polovicu dávky alebo s ohľadom na vek a hmotnosť.
 • Odporúčame neprekračovať denné dávkovanie!
 • Jedná sa o potravinový doplnok, nie o náhradu vyváženej a pestrej stravy.
 • Neužívajte súčasne s liekmi alebo homeopatikami. Odporúčame odstup 3 - 4 hodiny!
 • Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky - ani pri dlhodobej konzumácii. Vykonaná štúdia preukázala, že uvedená denná dávka je zdravotne nezávadná a Schindeleho minerály môžu byť užívané v odporúčanej dennej dávke aj dlhodobo, bez rizika predávkovania minerály, stopové prvky alebo ťažkými kovmi.

Je vhodný aj pre deti od 3 rokov a tehotné ženy.

Ďalšie informácie...
 
ZLOŽENIE Schindeleho minerály
Schindeleho minerály sú zdravotne nezávadné. Tento 100% prírodný produkt, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky - ani pri dlhodobej konzumácii. Je vhodný aj pre deti a tehotné ženy.

Schindeleho minerály sú kamennou múčkou bohatou na minerály a stopové prvky. Potreba týchto látok pre zachovanie zdravia bola vedou viackrát dokázaná.

Je jasné, že všetky látky aj tie najdôležitejšie a najzdravšie, užívané v neprimerane veľkom množstve, škodia. Preto bola položená otázka možného predávkovania niektorými minerálmi pri užívaní Schindeleho minerálov.  V jednej štúdii z februára 1994 bolo dokázané, že zloženie a množstvo látok, obsiahnutých v 6 g Schindeleho minerálov (zodpovedá jednej čajovej lyžičke) pri dennom užívaní, je zdravotne nezávadné. V tejto štúdii sa preskúmalo, ktoré látky a v akom množstve sa rozpustia v žalúdočných kyselinách a tak môžu byť telom prijaté. Pretože nie celé množstvo látok, ktoré Schindeleho minerály obsahujú môže byť telom prijatá, iba tá časť ktorá sa v žalúdku rozpustí.

Ďalšie informácie...
 
Ďalšie využitie Schindeleho minerálov
Pleťový krém: Bežný pleťový krém zamiešať s minerálmi v pomere 1:1. Tento krém je veľmi účinný proti tvorbe vrások na tvári.

Pleťová maska:
Účinný prostriedok proti tvorbe vrások. 1 polievková lyžica Schindeleho minerálov, 1 čajová lyžička medu, 1 žĺtok. Všetky ingrediencie dobre premiešať v miske a naniesť na očistenú pleť, okrem oblasti okolo očí. Po desiatich minútach pôsobenia opláchnuť vlažnou vodou.
Možno použiť dvakrát týždenne.
- Pre mastnú pleť je možné vytvoriť úplne jednoduchú zmes napr. z jednej lyžice minerálov a jednej lyžice vody. Dobre rozmiešame a po nanesení necháme asi 20 minút pôsobiť. Pred zaschnutím udržujeme masku vlhkú (vlhkými prstami, dlaňami.)

Minerálny kúpeľ: 500g minerálov rozpustiť v 5l horúcej vody (max. 70°C) a tento roztok naliať do kúpeľa. Počas kúpania je potrebné vodnú masu viackrát dobre premiešať. Dĺžka kúpeľa je cca pol hodiny. Tento kúpeľ je účinný proti reumatickým bolestiam, únave, na osvieženie a celkovú telesnú regeneráciu, pri odstraňovaní vrások.

Minerály pre domáce zvieratá: 10g minerálov na každých 70kg živej váhy zvieraťa denne. Prídavok minerálov zvyšuje výkonnosť závodných koní.

 • U psov maximálne 1 g na 15 kg telesnej hmotnosti na deň - primiešať do krmiva a dostatočne dodávať vodu. Psy v raste polovicu dávky.
 • Mačky - štipku cez dužinaté krmivo a dostatočne dodávať vodu.
 • Vtáky, operenci - obzvlášť pri preperovanie či sedení na vajciach im ponúknuť možnosť doplniť minerály.

Minerály pre kvety: 2x ročne plnú lyžicu minerálov – rovnomerne posypať okolie rastliny, zaliať dostatočným množstvom vody.

Zakúpiť produkt >>